Головна » 2010 » Листопад » 10 » Державтоінспекція здійснила "пілотний проект" тестування ефективності системи відеофіксації з розпізнавання державних номерних знаків
14:25
Державтоінспекція здійснила "пілотний проект" тестування ефективності системи відеофіксації з розпізнавання державних номерних знаків
Державтоінспекція відпрацьовує модель роботи системи відеофіксації з розпізнаванням державних номерних знаків транспортних засобів. Така система надає можливість аналізувати потік автотранспорту та автоматично перевіряти відповідні номерні знаки згідно із заданими критеріями. 
Зазначена система відеофіксації пройшла успішну апробацію у місті Києві на Столичному шосе. У ході експерименту здійснювалася перевірка автомобілів у транспортному потоці за наступними критеріями: транспортні засоби, що перебувають у розшуку; викрадені або втрачені номерні знаки; транспортні засоби, власники яких позбавлені права керування; а також розшук транспортних засобів, що є майном боржників.
Таким чином, під час "пілотного проекту", в ході якого Державтоінспекцією досліджувалася ефективність зазначеної системи, було зафіксовано 28 співпадань номерних знаків транспортних засобів, що перебувають у розшуку, понад 400 співпадань номерних знаків транспортних засобів, власників яких було позбавлено права керування та 85 співпадань з транспортними засобами, що розшукуються державною виконавчою службою, як майно боржників.
Наразі вивчається питання про впровадження систем такого типу для нагляду за дорожнім рухом.

10 листопада 2010 року

Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України
Переглядів: 708 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0