Головна » 2010 » Листопад » 19 » Привітання Міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка до Дня працівника сільського господарства
12:58
Привітання Міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка до Дня працівника сільського господарства
19.11.2010 13:20

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята для мільйонів наших співвітчизників, які сьогодні живуть і працюють в українському селі!

Для нашої держави, відомої своїми могутніми аграрними традиціями і можливостями, День працівника сільського господарства – це дійсно загальнодержавне свято.

Майбутнє України, її авторитет і місце в світовому співтоваристві, благополуччя нашого народу, наших дітей і онуків залежить від того, чи буде збережене село - колиска і берегиня нашого народу.

Цього року, в умовах природних та економічних труднощів, український селянин вкотре довів, що є справжнім дбайливим господарем, який вміє працювати, впроваджувати новітні технології, виробляти конкурентоспроможну продукцію, що має попит як на внутрішньому, так і на світовому ринку.

Мінагрополітики крок за кроком реалізує Програму економічних реформ Президента, що дало змогу не допустити значного скорочення обсягів сільськогосподарського виробництва порівняно з минулим роком.

Ми свідомі того, що саме аграрний сектор першим серед всіх галузей подолає наслідки світової фінансової кризи та створить додаткові позитивні умови для виведення з кризи інших складових економіки держави.

Зі святом Вас, дорогі трудівники села, всіляких Вам гараздів, здоров`я, сімейного затишку, наснаги та добробуту! Хай рясно колоситься багата українська земля, примножується достаток України та кожної української родини!
Переглядів: 658 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 5.0/1