Головна » 2010 » Листопад » 3 » Українська делегація прийняла участь у міжнародному конгресі з безпеки дорожнього руху.
15:43
Українська делегація прийняла участь у міжнародному конгресі з безпеки дорожнього руху.
"Безпека на дорогах заради безпеки життя” - на таку тему проводився в жовтні цього року третій Міжнародний конгрес в Санкт-Петербурзі.Зустріч проходила в Таврійському палаці, який є штаб-квартирою Міжпарламентської Асамблеї держав-учасників СНД.
Начальник Департаменту забезпечення безпеки дорожнього руху Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації Віктор Кір'янов зачитав звернення прем'єр-міністра Російської Федерації Володимира Путіна до учасників: "Упевнений, в ході нинішнього конгресу будуть підготовлені конкретні, затребувані в російській та міжнародній практиці пропозиції, спрямовані на підвищення безпеки на дорогах. Питання забезпечення безпеки дорожнього руху, зниження аварійності, травматизму і смертності на транспорті вимагають системного підходу, ефективних законодавчих та логістичних рішень. Звичайно, багато що залежить і від загальної культури поведінки всіх учасників дорожнього руху...".
У роботі заходу взяли участь керівники органів державної влади, парламентарії, представники міжнародних транспортних спілок і асоціацій, Організації Об'єднаних Націй та інших міжнародних організацій, які задіяні у сфері безпеки дорожнього руху, ділових кіл, освітніх та науково-дослідних установ, засобів масової інформації.

Україну на форумі представляли заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України Сергій Будник, заступник генерального директора Моторного (транспортного) страхового бюро України Іван Гумінський, Президент ВГО "Асоціація безпеки дорожнього руху” Михайло Берлін.


Сергій Будник зробив доповідь на круглому столі "Проблеми формування правового простору у сфері безпеки дорожнього руху та транспортної безпеки. Правозастосовна діяльність”.
У ході круглих столів відбулися дискусії з актуальних проблем забезпечення безпеки руху. Зокрема: ефективність інвестицій у цю сферу, питання освіти та охорони здоров'я у попередженні дорожньо-транспортних пригод та ліквідації їх наслідків, облаштування та утримання вулично-дорожньої мережі, конструкції транспортних засобів, а також екологічної безпеки.

З історії: Вперше міжнародний конгрес відбувся 1 листопада 2007 року. У роботі конгресу взяли участь представники 32 держав, у тому числі керівники служб ДАІ та дорожньої поліції з 17 країн світу, а також співробітники низки міжнародних організацій, страхових компаній, компаній-автодилерів.
У вересні 2008 року учасники Другого міжнародного конгресу "Безпека на дорогах заради безпеки життя” з 34 країн світу підписали Підсумкову декларацію конгресу. Документ закликав активізувати зусилля міжнародних організацій, органів державної влади, громадянського суспільства, бізнес-співтовариств і всіх суб'єктів транспортної діяльності у виробленні та прийнятті комплексних заходів щодо ліквідації причин дорожньо-транспортної аварійності та зниження тяжкості її наслідків.

3 листопада 2010 року 

Прес-служба Департаменту 
ДАІ МВС України

Переглядів: 615 | Додав: chicago321 | Рейтинг: 0.0/0